Satış ve Danışma Hattı: 02242531600

Laptop TamiriANASAYFA Firma Adı Laptop Tamiri

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Laptop tamiri ve yedek parça satışı konusunda Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 12 yıldır çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, Hp, Monster, Lg, Lenovo, Samsung, Sony ve Toshiba notebook / laptopların, chipset tamiri, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, şarj soketi tamiri, klavye tamiri değişimi ve usb port değişimi işlemlerini 1-2 yıl parça - 3 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz. Servisimiz hiçbir markanın yetkili servisi değildir. Özel servisiz.

 

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

 

Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

 

Anakart arızaları, özellikle chipset arızaları olan cihazınızı lütfen uzman teknisyenleri olan ve en önemlisi bga rework cihazı olan firmalara veriniz. Örnek olarak ekran kartı arızalı olan bir cihazınız var diyelim, bunda yapılması gereken işlem chipset reballing işlemidir. Chipset reballing işlemi ise bga rework cihazları ile yapılır.

 

Bga cihazı olmayan laptop tamir firmaları ise sıcak hava cihazları ile chipseti sökmeye çalıştıklarından tüm yolları yakarlar. Böyle olunca da ekran kartı tamiri mümkün iken bırakın tamir etmeyi ekran kartının değişim işlemi yapılamaz hale gelir ki bu durumda anakartınızı değiştirmek zorunda kalırsınız. O yüzden lütfen laptopunuzu profesyonel olmayan ellere bırakmayın.