Satış ve Danışma Hattı: 02242531600

Laptop Klavye DeğişimiANASAYFA Firma Adı Laptop Klavye Değişimi

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Laptop Klavye Tamiri ve Değişimi | Uygun Fiyat - Hızlı Servis - 1-2 Yıl Garanti Servisimiz hiçbir markanın yetkili servisi değildir. Özel servisiz.

 

Laptop klavye tamiri / değişimi  Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acer, asus, casper, dell, hp, lg, exper, vestel, packard bell, lenovo, samsung, sony vaio ve toshiba laptop / notebooklarınızın kırılmış, çatlamış yada sıvı teması sonucu çalışmayan klavyelerinizin değişim ve tamir işlemini sadece 30 Dk içerisinde  uygun fiyat, A kalite ürün ve 1 yıl parça garantisi vererek yapmaktayız.

 

Laptop Sıvı Dökülmesi

 

Laptoplarda sıvı (cola, su, soda) dökülmeleri maalesef ki hepimizin başına gelebiliyor. Böyle bir durum ile karşılaştı iseniz yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı direkt anakarta zarar verebilir. Böyle bir durum olursa (ki inşallah olmaz :)) bu durumda yine bizler Tamir Kolik olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Laptop Klavye Değişimi Fiyatları Ne Kadar ?

 

Laptop klavye tamiri ve değişim fiyatı için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Fiyatlar modellere göre değişkenlik göstermektedir.

 

Laptop klavye fiyatları için bizleri 0224 253 16 00 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0534 522 81 41 'e yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

 

30 Dk'da Klavye Değişimi

 

Arızalı olan cihazınızın klavye değişimi işlemini gözünüzün önünde ve sadece 15 dk içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışından gönderilen cihazların klavyeleri yine 30 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

 

Klavye Kalitesi Nasıldır ?

 

Laptop klavye değişimlerinde kullandığımız klavyeler A Kalitedir.

 

Klavye Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

 

Laptop klavye tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Bir sorun olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.